X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
.

کانون وبلاگ نویسان بخش فین هرمزگان

مکانی برای انتشار مطالب وبلاگ نویسان برتر بخش فین .آخرین اخبار بخش فین

برگزاری مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم در شهر فین هرمزگان
مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم با حضور علیرضا باقری معاونت تربیت بدنی و نماینده اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه ای فین در این مراسم به 20 مورد از افتخاراتی که آموزش و پرورش فین و دانش آموزان این منطقه کسب نموده اند، اشاره شد. همچنین به 7 نفر نمونه منطقه ای، 1 نفر نمونه ی استانی ،1 نفر فرهنگی فرهیخته،  یکنفر مادر معلم شهید ، 2 نفر بازنشسته آموزش و پرورش و 400 نفر از فرهنگیان لوح سپاس اهدا شد.
نماینده ی مدیر کل ( معاونت تربیت بدنی و سلامت) در این جلسه ضمن تبریک و گرامیداشت مقام شامخ معلم از برنامه ریزی خوب ، حضور گسترده همکاران ، حمایت مسئولین ادارات قدر دانی و از حرکتی که در  روند آموزش و پرورش فین بوجود آمده بعنوان یک فرصت ارزشمند تلقی کرد و آینده ای روشن را ترسیم نمود.
باقری در ادامه به ویژگی های استاد فرزانه مرتضی مطهری اشاره کرد که بنا به فرموده امام راحل، مطهری پاره تن من است و از نقش ارزنده استاد شهید تجلیل نمود.
در ادامه مراسم امام جمعه موقت نیز در تجلیل از مقام شامخ معلم، از تلاش و همتی که معلمان بویژه در زمینه آموزش احکام و قرآن از خود نشان می دهند قدر دانی کرد.
حجه السلام خادم ازحساسیت استاد شهید نسبت به علم آموزی و به روز بودن علوم گفت و این موارد را به عنوان یک شاخص ممتاز شهید مطهری بیان نمود.
در ادامه برنامه دانش آموزان و فرهنگیان به اجرای برنامه پرداختند و با همکاری خیرین و دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا ضیافت شام تدارک دیده شد.
در این مراسم بارانی مدیر آموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان، حیدری زاده رئیس شورای اسلامی شهرستان بندرعباس ، امام جمعه فین حجه السلام خادم و تعدادی از مسئولین و روسای ادارات شهر و بخش فین و همچنین چند تن از کارشناسان ادارات داخلی اداره کل حضور داشتند.


منبع خبر :   روابط عمومی اداره آموزش و پرورش فین

[ سه‌شنبه 16 اردیبهشت 1393 ] [ 08:50 ] [ مدیر کانون ]

[ 0 نظر ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه