.

کانون وبلاگ نویسان بخش فین هرمزگان

مکانی برای انتشار مطالب وبلاگ نویسان برتر بخش فین .آخرین اخبار بخش فین

وصیت نامه شهید هادی رضوانی
بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی و نایب برحقش امام خمینی .

من هم مانند تمام شهیدان ان دیار و این دین قدم در راهی گذاشته که برای اعتلای کلمه حق باید ازسر گذشت . از سرگذشتن یک شعار و رجزت یک حقیقت است . حقیقتی که در طول هزار و چهارصد سال شریعت اسلام برای آن با خون خود امضا کردند .

اگر بخواهم از شهادت و شهید بگویم جز خود ستایی کار دیگری نکرده ام . چون شهید و شهادت از آن خداست و خداوند آن را بر بندگان خود در آخرین لحظات عمرشان در این دنیا آشکار می سازد .

وصیتم را طولانی نمی کنم . از این راه دور با قلبی سرشار از محبت و رویی مالامال از عشق دست پر محبت پدر و مادر را می بوسم . پدر و مادری که فقط نام پدر و مادری آن ها در نزد خداوند می تواند بیانگر ارزش آن ها برای بنده باشد . از تمام نافرمانی هایی که در حق آن ها انجام داده ام با سرافکندگی معذرت می خواهم ، پوزشی که فقط قطرات اشکم که بر صورت می لغزد می تواند بیانگر عمق آن باشد .

علیرغم همه تلاش بر طولانی نبودن وصیتم باز هم وصیت طولانی و برای تسکین قلب های داغدار پدر و مادرم سخنان مادری بر نعش فرزندش را برای معار خدمتتان عرض می کنم . مادری بر سر نعش پسر خود با پسرش چنین می گفت که ای پسرم اگر زندگی جاویدان امر پسندیده ای بود خداوند آن را به مقفور ترین مخلوق خود عطا نمی کرد و اگر مرگ امر نا شایستی بود خداوند آن را بر محمد ارزنده ترین بنده خود نازل نمی کرد . ای پسرم اگر در دنیا کار نیک انجام داده ای برو تا پاداش آن را بگیری و آگر به مانند من جز گناه کار دیگری نداشته ای زودتر برو تا عذاب کمتری در انتظارت باشد . و این سخنان بر احوال همه اموات و شهیدان ما صادق است .

خداوندا تو را به حق فاطمه زهرا قسمت می دهم که داغ مرگ مرا بر قلب های پدر و مادر آسان گردان و نعمت صبر و اجر آن را بر آنان نازل فرمای .

از این راه دوردست خواهر و برادرانم را می بوسم و به خاطر تمام بدی ها و بی احترامی ها که از جانب بنده بوده معذرت می خواهم و خداوند به همه شما اجر جمیل عنایت فرماید .

ضمنا دو سال نماز و دو ماه روزه قضا دارم . اگر قضا نمودن آنها برای شما مانع و اشکالی ندارد آن ها را برای آمرزش گناهانم انجام دهید .

در خاتمه از تمام دوستان و آشنایان التماس دعا دارم .

هادی رضوانی


2/10/65

منبع : وبلاگ شهدا بخش فین

[ سه‌شنبه 23 اردیبهشت 1393 ] [ 16:01 ] [ مدیر کانون ]

[ 0 نظر ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه